Helpful Hand. Środkowoeuropejskie Centrum Pośrednictwa. Agencja pracy tymczasowej.

starsi ludzie

HELPFUL HAND

ul. Wojciechowska 9A
20-704 Lublin
tel. +48-81-4732987
fax. +48-81-4421056

Przejdź do formularza kontaktowego

Referencje

„...naprawdę ważne jest to, żeby wykonywać swoją pracę z przekonaniem, żeby wypełniać swoje obowiązki zgodnie z sumieniem.”

Od opiekunek/-ów

„Od tego roku pracuję w Niemczech dzięki pośrednictwu Pani Anity. Na co dzień zajmuję się opieką starszej osoby. Bardzo chwalę sobie tą pracę, jestem również zadowolona z pomocy Pani Anity.
Dzięki niej podejmując pracę za granicą, czułam się pewnie, gdyż zadbała ona o najdrobniejsze szczegóły mojego przyjazdu jak i pobytu w Niemczech. Bardzo polecam pośrednictwo Pani Anity!”

Halina L.

„Firma HELPFUL HAND spełniła moje oczekiwania. Znalazła mi prace według moich oczekiwań i kryteriów. Zostałam bardzo dobrze poinformowana co do spraw jakie musze pozałatwiać.”
„Plusem jest ciągły kontakt w czasie pracy za granica. W razie jakichkolwiek problemów można liczyć na pomoc. Jestem bardzo zadowolona z pośrednictwa tej firmy oraz z pracy w Niemczech.”
Anna G.

„Skorzystałam z pomocy Helpful Hand. To godne zaufania Środkowoeuropejskie Centrum Pośrednictwa. Szybko dostałam pracę odpowiednią do moich wymagań, dzięki czemu – co najważniejsze – zarabiam teraz pieniążki.
Nie poniosłam żadnych kosztów typu "zapłać a wyjedziesz"! Nawet koszt podróży został zwrócony. Tak więc bardzo się cieszę i oczywiście gorąco polecam.”

Ewa K.

„Pani Anito, dziękuję Pani za znalezienie mi pracy w Niemczech u uczciwej rodziny za dobre wynagrodzenie. Jest Pani bardzo kompetentną, rzetelną i uczciwą osobą, która podczas całego mojego pobytu w Niemczech otaczała mnie opieką. Współpraca z Panią to naprawdę duża przyjemność. Wszystkim paniom/ panom poszukującym pracy w Niemczech polecam panią Anitę i jej firmę.”
Wiesława R.